NESEDA Premium

28 100 Kč / ks
Na dotaz

Speciální zdravotní židle pro dlouhodobé sezení. Jedinečná svou konstrukcí a vlastnostmi.

Židle NESEDA je speciálně navrhnutá pro všechny z vás, kteří musíte denně dlouhé hodiny sedět a nejste ochotni akceptovat negativní vliv celodenního sezení na vaší kondici, svaly, stejně tak jako na mentální vývoj a energii.


Dodání do 10 dnů od zaplacení objednávky.

Maximální nosnost 120 kg.

Určeno pro výšku postavy až 190 cm.

Váha 17 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je Neseda premium

Židle NESEDA je speciálně navrhnutá pro všechny z vás, kteří musíte denně dlouhé hodiny sedět a nejste ochotni akceptovat negativní vliv celodenního sezení na vaší kondici, svaly, stejně tak jako na mentální vývoj a energii. Víte, že zdraví a výkon závisí na kvalitě životosprávy, kterou je pohyb nedílnou součástí.Neseda je investice do zdraví. Do vašeho zdraví a osobní spokojenosti, neboť podporuje zdravé pracovní prostředí a kvalitu odvedené práce.

 

Unikátní vlastnosti, kterých se nám podařilo dosáhnout

Většina zdravotních židlí upřednostňuje jednu - správnou polohu k sezení. Pohyb je však přirozenou součástí života. Neseda umožňuje dynamický a aktivní životní styl (pohyb za no extra-time). Je to první slovenská židle určená pro střídání pozic sezení. Kombinace funkčního designu, kvalitních materiálů a prémiového zpracování vám umožní vystřídat 6 poloh ve kterých můžete pracovat. Další pozice jsou na fantazii uživatele. Jednotlivé polohy jsou přizpůsobeny přirozeným polohám lidského těla a nezatěžují páteř, což má pozitivní vliv na kreativitu, produktivitu a celkové zdraví. Dřevo, kvalitní ocel a průmyslová látka jsou pečlivě zvoleny tak, aby trvanlivost židle daleko přesahovala 3 roky garantované záruky.Neseda se vyrábí ručně a s osobitou na zakázku.

 

Vlastnosti

Multifunkční mechanika dává možnost nastavení tří aretačních poloh pro záda, možnost nastavení odporu opěradla a možnost posouvání sedadla. Úzká opěrka zad umožňuje sedět natažené a polohu obkročmo s opřením na prsa. Molitanová část ideálně podpírá spodní část páteře. Sedadlo je dostatečně velké i na polohu v tureckém sedu. Židle je vybavena samozajišťujícími kolečky. Použité materiály, precizní zpracování a ruční výroba je zárukou vysoké kvality.

Vlastnosti stoličky Neseda premium:

  • možnost střídání poloh
  • ručně vyrobená opěrka zad z laminátu nebo dubového dřeva
  • předozadní posun sedáku s kvalitním molitanem
  • tři aretační polohy pro záda
  • nastavitelný odpor opěradla
  • oděru odolná látka polstrování
  • speciálně upravená středová část pro snížení tlaku na genitálie

Doplňkové parametry

Kategorie: DeeWo Stoly a židle
Záruka: 2 roky
Nosnost: 120 kg
Postava: 190 cm
Váha židle: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: