ZASAĎTE NOVÝ STROM V ČR

99 Kč / ks 99 Kč / 1 ks
Skladem (> 15 ks)

Přispějte na dobrou věc - na obnovu lesů v ČR.

Tahle spolupráce nás baví a dává nám obrovský smysl! Protože se prací se dřevem v naší rodině živili už naši dědové, máme k němu velký pozitivní vztah. A víme, že o něj musíme pečovat. Proto podporujeme projekty, které s ním souvisí.

A podpořit jej můžete i vy! Díky neziskové organizaci Home for trees si můžete pořídit vlastní strom s certifikátem. Přispíváte tím na zlepšování životního prostředí + je to mj. netradiční dárek, kterým můžete někomu udělat radost.

Za příspěvek, který posíláme v plné výši, organizace pořídí a vysadí váš strom (případně si jej můžete přijet zasadit sami na jejich pravidelné sázecí akce).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stromy jsou velmi důležitou součástí našich životů a jsou také klíčovou záležitostí našich výrobků. Proto chceme touto cestou přispět na jejich obnovu a obnovitelnost českých lesů. Sami se snažíme po sobě zanechávat co nejmenší ekologickou stopu, pomáhat přírodě a vracet zpátky různými cestami to, co ona dává nám. Stejně tak se můžete zapojit i vy.

 

Zasad_strom_banner_k_produktu

 

Pár slov o Home for trees:

  • organizace a platforma, která ve spolupráci s odbornými špičkami české ekologie chrání a obnovuje lesy v ČR
  • dále organizují sázecí, edukační a uklízecí akce v lesích po celé České republice

“Když odejdou ze světa peníze, nic se nestane. Když odejdou ze světa stromy, je konec. - Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží.

Biodiverzní, harmonická lesní společenství plná ptáků, vody a vláhy, rostlin, hmyzu, hub a dřevin, o něž s láskou a úctou pečujeme a která jsou otevřená každému teď, i všem po nás příchozím.

Zveme všechny podobně naladěné lidi k ochraně, sázení, učení se a spolupráci, v lesích naší Země.” - více na webu homefortrees.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: