Služba Nová šance

Chcete si zařídit novou pracovnu nebo pokoj

Nebo jen děláte velkou životní změnu a potřebujete jinou sestavu?

Máme pro vás příležitost začít znovu.

  

JAK NOVÁ ŠANCE FUNGUJE? 

 Numbers-1-icon

POŠLETE FOTKY VAŠICH KOUSKŮ

Na email info@standswood.cz pošlete zprávu s popisem, které zboží byste rádi poslali dál, jak dlouho je máte a připojte alespoň 2 fotografie od každého kousku. Zároveň uveďte termín, kdy nám budete případně zboží posílat.

Numbers-2-icon

NAVRHNEME VÁM, CO ZA TO

My posoudíme, zda jsou výrobky ve stavu, kdy mohou sloužit někomu dalšímu a pokud ano, pošleme vám cenovou nabídku na váš email. U většiny takto vykoupených výrobků se cena pohybuje do 30% původní hodnoty, abychom mohli zboží poslat opět co nejrychleji dál.

Numbers-3-icon

SPOLEČNĚ DÁME DŘEVU NOVOU ŠANCI

Pokud s nabídkou budete souhlasit, požádáme vás, abyste výrobky pečlivě zabalili a poslali k nám. Bohužel nemůžeme nést zodpovědnost za přepravu, kterou zvolíte, proto je opravdu vhodné si dát na balení záležet, aby zboží cestou neutrpělo. Po převzetí a zevrubné kontrole vám bude vystaven slevový kód na pořízení nového zboží.


Vykoupené zboží chceme poslat co nejrychleji dál, proto bude nabídnuto s mírným navýšením ceny v našem eshopu ve speciální sekci. Toto navýšení zahrnuje nejnutnější administrativu a nafocení zboží.