Prosím o chvilku strpení
Menu
Země:
Česko
Město:
Praha
Adresa:
Truhlářská 4
Email:
info@standswood.cz
Telefon:
+420 604 834 898
Více O nás

Obchod a výroba
v jednom

01
PROJEKT WORKI

Worki
vše pro každodenní práci

V našem projektu Worki se zaměřujeme na člověka a jeho pracovní místo. Na základě našich letitých zkušeností v korporátním i soukromém byznysu skládáme dohromady nástroje, pomůcky a vybavení, které máme sami odszkoušené. A vyvíjíme vlastní značku.

02
Vlastní výroba

Tři generace, jedna rodina

Jsme rodinná výrobní firma Standswood a specializujeme se na výrobu dřevěných podstavců pod monitory, doplňků na pracovní stůl a dalšího podobného zboží. Naše firma má bohatou historii, která sahá přes tři generace. Podnikání je pro nás přirozenou součástí našeho života a jsme hrdí na to, že můžeme pokračovat v tradici naší rodiny.

V naší dílně využíváme kvalitní české dřevo a osvědčené metody výroby, abychom vytvořili produkty, které jsou nejen esteticky příjemné, ale také pevné a odolné. S každým výrobkem, který opouští naše dílnu, se snažíme přinést do pracovního prostoru našich zákazníků pocit kvality, elegance a funkčnosti.

03
Obchodní zastoupení

Obchodně zastupujeme vybrané zahraniční výrobce a designéry

Díky našim zahraničním partnerům můžeme nabídnout širokou škálu produktů v různých kategoriích, od pracovních nástrojů a vybavení pro pracovní místo až po osobní doplňky. Jsme hrdí na to, že můžeme představit tyto světově uznávané značky a jejich inovativní produkty našim zákazníkům.

Naše spolupráce s zahraničními výrobci je zárukou, že naše produkty jsou vyrobeny s nejvyšší péčí o kvalitu, design a uživatelský prožitek. Věříme, že si najdete v naší nabídce to, co vás nadchne a přispěje k vašemu úspěchu a spokojenosti.

Jsme tu pro vás

Máte svůj projekt?

Rádi jej s vámi probereme.