Nakoupili jste a co dál?

standswood_slider_hp_novy_prebarveny

 

Dneska se všude píše, že se věci mají dělat (a dělají) s láskou. I když už to začíná být lehce klišé, tak se přidáme. Těšte se, protože máte na co!

Právě teď se sluší poděkovat! Poděkovat vám za to, že jste dali důvěru naší mladé české značce Standswood! Pro nás je to nejen radost, ale především potvrzení toho, že naše práce má smysl.

 

Takže moc děkujeme!

 

V tuhle chvíli, kdy čekáte, až k vám dorazí náš balíček, máme pro vás několik tipů, jak naložit s "volným časem", něco se dozvědět a nás třeba podpořit a posunout:

 

Standswood_produktivita_check_box
STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY!
Když se připojíte k naší komunitě na Facebooku nebo na Instagramu, zajistíte si tím, že vám nic důležitého neunikne. A nám pomůžete zase rozšířit povědomí o tom, co tak rádi děláme.
Standswood_produktivita_check_box
PROSTUDUJTE SI NAŠE ČLÁNKY NA BLOGU
Píšeme o našich zkušenostech z podnikatelského života, o produktivitě a lepším zvládání všech projektů a úkolů na našem blogu.
Standswood_produktivita_check_box
PŘIDEJTE SI NÁŠ YOUTUBE KANÁL
Postupně bychom rádi přidávali videa o celém Standswoodu - o podstavcích, stojanech, doplňcích - kanál najdete ZDE.
Standswood_produktivita_check_box
POMOZTE OSTATNÍM V ROZHODOVÁNÍ
Ideálně tak, že napíšete své dojmy z nákupu buď přímo zde na našem webu nebo na Heureka.cz (přijde vám automatický email s prosbou o hodnocení).
Standswood_produktivita_check_box
NAPIŠTE NÁM ZPĚTNOU VAZBU
Když si najdete chvíli a napíšete na email info@standswood.cz, jak se vám u nás líbilo, budeme moc rádi.
Standswood_produktivita_check_box
NASDÍLEJTE SVÉ DOJMY
Nasdílejte svým přátelům fotografie vašeho Standswood vybavení s hashtagem #standswood a pomozte nám rozšířit naší komunitu.