Na naší telefonní lince jsme vám k dispozici každý den mezi 8 a 22 hodinou. Zboží skladem expedujeme okamžitě. Zboží vyráběné na míru dle dohody.

Nová šance

DEJTE TO ZNOVU

MÁTE NOVOU ŠANCI

 

Chcete si zařídit novou pracovnu nebo pokoj? 

Nebo jen děláte velkou životní změnu a potřebujete jinou sestavu?

Máme pro vás příležitost začít znovu.

 

 

 

Numbers-1-icon

 

POŠLETE FOTKY

VAŠICH KOUSKŮ

 

 

 

Numbers-2-icon

 

NAVRHNEME VÁM,

CO ZA TO

 

 

 

Numbers-3-icon

 

SPOLEČNĚ DÁME

DŘEVU NOVOU ŠANCI

 

 

 

Život je změna a ta se nevyhne ničemu - ani vašemu pracovnímu stolu.

Záleží nám na životním prostředí a proto chceme, aby každý náš výrobek sloužil co nejdéle. 

Je škoda ho vyhodit jen proto, že se už nehodí.

Dejte dřevu NOVOU ŠANCI.

 

 

JAK NOVÁ ŠANCE FUNGUJE

 

 
 Numbers-1-icon

POŠLETE FOTKY VAŠICH KOUSKŮ

Na email novasance@standswood.cz pošlete zprávu s popisem, které zboží byste rádi poslali dál, jak dlouho je máte a připojte alespoň 2 fotografie od každého kousku. Zároveň uveďte termín, kdy nám budete případně zboží posílat.

 

 
 

Numbers-2-icon

NAVRHNEME VÁM, CO ZA TO

My posoudíme, zda jsou výrobky ve stavu, kdy mohou sloužit někomu dalšímu a pokud ano, pošleme vám cenovou nabídku na váš email. U většiny takto vykoupených výrobků se cena pohybuje do 30% původní hodnoty, abychom mohli zboží poslat opět co nejrychleji dál.

 

 
 
Numbers-3-icon

SPOLEČNĚ DÁME DŘEVU NOVOU ŠANCI

Pokud s nabídkou budete souhlasit, požádáme vás, abyste výrobky pečlivě zabalili a poslali k nám. Bohužel nemůžeme nést zodpovědnost za přepravu, kterou zvolíte, proto je opravdu vhodné si dát na balení záležet, aby zboží cestou neutrpělo. Po převzetí a zevrubné kontrole vám bude vystaven slevový kód na pořízení nového zboží.

 

 

 

Vykoupené zboží chceme poslat co nejrychleji dál, proto bude nabídnuto s mírným navýšením ceny v našem eshopu ve speciální sekci. Toto navýšení zahrnuje nejnutnější administrativu a nafocení zboží.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.